0 ks :
 x 
pcp compresor
pcp pumpa2
pcp kompresor ihned
pcp kompresor6

Kompresor PCP 300bar 12V/110/V220V včetně filtru ,skladem , zasíláme ihned.možno použít i jako přenosný /vyprodáno další naskladnění 2.3.2024

Email
Přenosný kompresor PCP 300bar pro plnění kartuší větrovek , nebo menších tlakových láhví,včetně filtu ! 12V nebo 220V - všechny připojovací kabely jsou součástí balení
Vysokotlaký kompresor pro plnění PCP zbraní s maximálním plnícím tlakem 310 bar (4500 psi).
Tento model je vybaven přehledným digitálním displejem a přesnost snímače tlaku činí +/- 2 bar. Ovládání pomocí tří tlačítek je velice snadné a přehledné. Přesný rozsah ovládání přednastaveného tlaku se pohybuje od 50 do 300 bar.
Zasíláme ihned.Nově vylepšený kompresor pro přenosné auto nebo domácí PCP vzduchové pistole: Pro bezpečnost je přidán praskající disk, vylepšený odvod tepla pro spolehlivost a zásuvka 12V napájecího kabelu je navržena pro pohodlné zapojení. Vzduchový kompresor může být napájen 12V autobaterií nebo 220V AC s napájecím měničem (součástí balení).
8999 Kč
Popis

                                   Přenosný kompresor PCP 300bar 220V / 12V

 

Nově vylepšený kompresor  pro pohodlné plnění jak doma tak v terénu, za pomocí autobaterie.  Pro bezpečnost je přidán praskající disk, vylepšený odvod tepla pro spolehlivost a zásuvka 12V napájecího kabelu je navržena pro pohodlné zapojení. Vzduchový kompresor může být napájen 12V autobaterií nebo 220V AC.

Vzduchovou pistoli může nafouknout kdykoli v terénu nebo doma. Maximální tlak huštění je 30M Pa/4500PSI. Doporučuje se, aby byl objem vzduchového válce omezen na 1l (60ci). Vodní/bezolejový filtr a filtr proti vlhkosti: Žádné problémy s externí cirkulací chladicí vody nebo přidáváním oleje. Místo toho je zabudován boční ventilátor s vysokým výkonem, který odvádí teplo. A několik ventilačních otvorů na plášti může chladit kompresor v různých směrech.

Všechny mají zajistit, aby toto vzduchové čerpadlo PCP udrželo dlouhodobě stabilní provoz. Na jednom konci hadice je integrován filtr olejové vlhkosti. Dokáže účinně zabránit tomu, aby olej a vlhkost zkorodovaly vaše vzduchovky nebo vzduchové nádrže. 8mm rychle odpojitelná armatura a výkonný vzduchový kompresor: Oba konce hadice jsou 8mm konektory FOSTER, které lze přímo připojit k samčím tryskám většiny PCP vzduchových pušek a paintballových válců. Jmenovitý výkon tohoto vzduchového kompresoru je 350W. Rychlost nafukování: nádrž 500 CC, od 200 BARS do 300 BARS trvá asi 8 minut; od 0 BARS do 300 BARS trvá asi 20 minut.

Pracovní cyklus této pumpy je: nepřetržité nafukování po dobu 25 minut a klid po dobu 10 minut. Nepřebíjejte vzduchovou zbraň. Jednoduché připojení a zvýšená bezpečnost: Vstupní napětí napájecího převodníku bylo nastaveno na 110 V a porty převodníku byly připojeny. Zbývá pouze vložit. Pomocí rychlospojky lze snadno připojit kompresor a vzduchovou pistoli. Tento kompresor má prasklý kotouč, odolnou 60Mpa hadici a displej teploty, který dokáže včas sledovat teplotu uvnitř. Při dosažení 80 stupňů zastavte plnění a po ochlazení kompresor restartujte. Nízká hmotnost a kompaktní velikost a záruka 24 měsíců:

Čistá hmotnost je pouze 5,0 kg. A horní strana je jen o málo větší než vaše otevřená dlaň. Dá se snadno držet jednou rukou a velmi pohodlně se nosí a skladuje. Jeho čerpací kapacita je však velmi výkonná. S tímto kompresorem si můžete naplno užít hry se vzduchovkou, ať už doma nebo v terénu. Každý kompresor od nás má 2 letou záruku.

Naší stálou snahou je poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní produkty a služby

Vysokotlaký kompresor pro plnění PCP zbraní od výrobce Venox s maximálním plnícím tlakem 310 bar (4500 psi).

Tento model je vybaven přehledným digitálním displejem a přesnost snímače tlaku činí +/- 2 bar. Ovládání pomocí tří tlačítek je velice snadné a přehledné. Přesný rozsah ovládání přednastaveného tlaku se pohybuje od 50 do 300 bar.

Nechybí ani vestavěný teplotní senzor, který chrání kompresor před přehřátím a automaticky ho vypne, pokud teplota překročí bezpečnou hranici. V případě přetížení motoru také dojde k automatickému vypnutí. Samozřejmostí je i přesná detekce napájecího napětí. Vzduchové čerpadlo se vypne, pokud se napětí dostane pod 10,5V. Provozní napětí činí 11V až 14V

K napájení můžete využít buď zdroj 230V AC nebo autobaterii 12V DC. Balení obsahuje příslušné kabely pro oba typy napájení a také vysokotlakou hadici s malým inline filtrem a sadu příslušenství (těsnící prvky, filtrace).

Pokud vaše větrovka využívá plnící pin se závitem 1/8" BSP, je nutné dokoupit samec k rychlospojce.

Kompresor slouží pouze k plnění vzduchových kartuší PCP zbraní. Není možné s ním plnit objemné tlakové láhve.

Klíčové vlastnosti

– Vysokotlaký kompresor pro plnění PCP zbraní

– Maximální plnící tlak 310 bar

– Napájení buď ze zdroje 230V AC nebo autobaterie 12V DC

– Přehledný displej a snadné ovládání

– Vestavěný teplotní senzor a detekce napájecího napětí

Obsah balení

 • Kompresor 12V
 • Vysokotlaká hadice s malým inline filtrem
 • Kabely na připojení k 12V autobaterii
 • Napájecí kabel na 230V/110V
 • Příslušenství (těsnící prvky, filtrace)
 • VAROVÁNÍ: Kompresor má sice funkci automatického vypnutí, ale
  nenechávejte jej bez dozoru. Vzduchovou pistoli nebo vzduchovou kartuši
  nepřebíjejte. Po každém naplnění kompresor vždy alespoň 20 minut ochlaďte.
  Po každém dokončení plnění se doporučuje, abyste vypustili vzduch co
  nejdříve jak je to možné. Tím se zlepší životnost a funkce kompresoru.
  Pro další servis a podporu se prosím obraťte na svého místního prodejce!!!

Video návod: https://www.youtube.com/watch?v=KAaJfWdyDzw

Video návod : https://www.youtube.com/watch?v=Q051uKqHqJ4

 

Prodejce

Roman Schneider

 • Na Pěčonce 2/2162, 710 00 Ostrava
 • +420 775 295 002
 • obchod@epuskohled.cz

Přihlašovací formulář

Zaregistrujte se a získejte výhody

Zaregistrujte si účet ještě dnes a získejte skvělé nabídky a přizpůsobené produkty pouze pro vás.

 • Zabezpečený registrační formulář
 • Data můžete kdykoli aktualizovat
 • Snadné objednávání produktů