volejte: 775 295 002

Nákupní košík0

PLCZSK

Kuše EK ARCHERY JAG 2 Pro - 175 liber
Kód zboží: 5433
Buďte první Hodnocení
4550 Kč

Kuše EK ARCHERY JAG 2 Pro - 175 liber JAG 2 Pro je úspěšný další vývoj populární kuše JAG 2. EK ARCHERY převzala pozitivní vlastnosti svého předchůdce a modernizovala vzhled. Výsledkem je reflexní kuše v mnohem aktuálnějším designu, s téměř vojenským vzhledem a fantastickými údaji o výkonu v této cenové kategorii. Tělo je konstrukčně tenčí a lehčí a skládá se z vysoce pevného a robustního plastového kompozitního materiálu. Zadní část končí Picatinny kolejnicí, na které je nastavitelná opěrka ramen. Jednoduchým uvolněním může být kuše individuálně přizpůsobena střelci nebo zkrácena nebo prodloužena pro větší pohyblivost a lepší vyvážení. Pistole také zlepšuje ovladatelnost, je zaměnitelná a kompatibilní s rukojetí AR z oblasti zbraně. Hlaveň je vyrobena z lehkého hliníku. Pod hlaveň je zabudována další kolejnice Picatinny, na které je namontována přední rukojeť a její délka může být nastavena. Pro končetiny se používá odolný lisovaný sklolaminát, ze kterého EK ARCHERY táhne nátsh 175 liber a umožňuje působivé rychlosti šípů až 260 fps (285 km / h). Pro bezpečnost střelce a ochranu kuše má EK ARCHERY JAG 2 Pro tlumiče tětivy a automatické bezpečnostní zařízení, které se při napnutí tětivy zajistí na svém místě a musí být uvolněno před výstřelem. Tím je zajištěno, že kuše nemůže být uvolněna bez zasunutého šípu při natažení. Technické údaje: max. Rychlost šípu: 260 fps (285 km / h) Nátah: 175 liber Výkon Zdvih: 11 palců Hmotnost (bez přídavných zařízení): 4,9 liber (2,2 kg) Délka: 30,5 - 33 palců (77,5 - 84 cm) ) Barva: Černá nebo Folium Camo

BARVA :

Kuše EK ARCHERY JAG 2 Pro - 175 liber

JAG 2 Pro je úspěšný další vývoj populární kuše JAG 2. EK ARCHERY převzala pozitivní vlastnosti svého předchůdce a modernizovala vzhled. Výsledkem je reflexní kuše v mnohem aktuálnějším designu, s téměř vojenským vzhledem a fantastickými údaji o výkonu v této cenové kategorii.
Tělo je konstrukčně tenčí a lehčí a skládá se z vysoce pevného a robustního plastového kompozitního materiálu. Zadní část končí Picatinny kolejnicí, na které je nastavitelná opěrka ramen. Jednoduchým uvolněním může být kuše individuálně přizpůsobena střelci nebo zkrácena nebo prodloužena pro větší pohyblivost a lepší vyvážení. Pistole také zlepšuje ovladatelnost, je zaměnitelná a kompatibilní s rukojetí AR z oblasti zbraně.
Hlaveň je vyrobena z lehkého hliníku. Pod hlaveň je zabudována další kolejnice Picatinny, na které je namontována přední rukojeť a její délka může být nastavena.
Pro končetiny se používá odolný lisovaný sklolaminát, ze kterého EK ARCHERY táhne nátsh 175 liber a umožňuje působivé rychlosti šípů až 260 fps (285 km / h).
Pro bezpečnost střelce a ochranu kuše má EK ARCHERY JAG 2 Pro tlumiče tětivy a automatické bezpečnostní zařízení, které se při napnutí tětivy zajistí na svém místě a musí být uvolněno před výstřelem. Tím je zajištěno, že kuše nemůže být uvolněna bez zasunutého šípu při natažení.

Technické údaje:
max. Rychlost šípu: 260 fps (285 km / h)
Nátah: 175 liber
Výkon Zdvih: 11 palců
Hmotnost (bez přídavných zařízení): 4,9 liber (2,2 kg)
Délka: 30,5 - 33 palců (77,5 - 84 cm) )
Barva: Černá nebo Folium Camo

Obsah balení:
1x Kuše EK ARCHERY JAG 2 Pro - 175 liber
1x Red Dot Visier mit 3 Leuchtpunkten
1x Toulce na 3 šípy
3x hliníkové šípy 16 palců
1x Natahovák tětivy
1x Tendonský vosk
1x Ochranné brýle

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží