volejte: 775 295 002

Nákupní košík0

PLCZSK

Kuše reflexní X-BOW Blade - 175 liber - Set
Kód zboží: 5370
Buďte první Hodnocení
8658 Kč

Kuše reflexní X-BOW Blade - 175 liber - Set Ramena od X-BOW nejen že vypadají štíhlé, ale jsou také lehké! S hmotností pouze 3 kg (bez příslušenství) přichází v modernějším designu s téměř vojenským vzhledem a fantastickým výkonem. X-BOW dosahuje důsledným využitím konstrukce složené kuše. Pouze tak může při relativně nízké tažné hmotnosti 175 liber dosáhnout rychlosti šípů až 340 fps (373 km / h). Vačky, tlakově lité, prodlužují dráhu tětivy jejich asymetrickým tvarem, aniž by zvyšovaly rozpětí, což umožňuje výrazně vyšší rychlosti samotné tětivy.  Tenký tvar zajišťuje konečně použití vysoce pevného a robustního kompozitního materiálu pro kuše. V zadní části se tělo kuše nachází v kolejnici Picatinny, na které je připevněna nastavitelná opěrka ramen. Jednoduchým uvolněním šípu může být kuše individuálně přizpůsobena střelci nebo zkrácena či prodloužena pro větší flexibilitu a lepší vyvážení. Spoušť dále zlepšuje ovladatelnost, je zaměnitelná a kompatibilní s rukojetí AR zbraní. Hlaveň, část kuše, na které běží šíp, je vyrobena z lehkého hliníku. Pod hlaveň je zabudována další kolejnice Picatinny, na které je namontována přední klika a může být nastavena na délku. Pro končetiny se používá trvanlivý lisovaný sklolaminát, což umožňuje X-BOW ve spojení s vačkovým systémem nátah 175 liber a rychlost šípu až 340 fps (373 km / h). Pro bezpečnost střelce a pro ochranu kuše má X-BOW automatické bezpečnostní zařízení, které se při dotahování tětivy zajistí na svém místě a musí být uvolněno před výstřelem. Má samozřejmě také pojistku, která zajišťuje, že kuše v napnutém stavu nemůže být spuštěna bez vložení šípu. Technické údaje: Nátah: 175 liber Rychlost šípu : 340 fps (373 km / h) Délka: 33,5-36 palců (85-91,5cm) Šířka (natažená): 14 palců (35,5cm) Šířka (uvolněná): 17 palců (43cm ) Hmotnost: 6,7 liber (3 kg) Barva: černá nebo folio Camo 

BARVA :

Kuše reflexní X-BOW Blade - 175 liber - Set

Ramena od X-BOW nejen že vypadají štíhlé, ale jsou také lehké! S hmotností pouze 3 kg (bez příslušenství) přichází v modernějším designu s téměř vojenským vzhledem a fantastickým výkonem.
X-BOW dosahuje důsledným využitím konstrukce složené kuše. Pouze tak může při relativně nízké tažné hmotnosti 175 liber dosáhnout rychlosti šípů až 340 fps (373 km / h). Vačky, tlakově lité, prodlužují dráhu tětivy jejich asymetrickým tvarem, aniž by zvyšovaly rozpětí, což umožňuje výrazně vyšší rychlosti samotné tětivy. 
Tenký tvar zajišťuje konečně použití vysoce pevného a robustního kompozitního materiálu pro kuše. V zadní části se tělo kuše nachází v kolejnici Picatinny, na které je připevněna nastavitelná opěrka ramen. Jednoduchým uvolněním šípu může být kuše individuálně přizpůsobena střelci nebo zkrácena či prodloužena pro větší flexibilitu a lepší vyvážení. Spoušť dále zlepšuje ovladatelnost, je zaměnitelná a kompatibilní s rukojetí AR zbraní.
Hlaveň, část kuše, na které běží šíp, je vyrobena z lehkého hliníku. Pod hlaveň je zabudována další kolejnice Picatinny, na které je namontována přední klika a může být nastavena na délku.
Pro končetiny se používá trvanlivý lisovaný sklolaminát, což umožňuje X-BOW ve spojení s vačkovým systémem nátah 175 liber a rychlost šípu až 340 fps (373 km / h).
Pro bezpečnost střelce a pro ochranu kuše má X-BOW automatické bezpečnostní zařízení, které se při dotahování tětivy zajistí na svém místě a musí být uvolněno před výstřelem. Má samozřejmě také pojistku, která zajišťuje, že kuše v napnutém stavu nemůže být spuštěna bez vložení šípu.

Techické údaje jsou uvedeny při nejlepších podmínek: Kuše střílí ve vzdálenosti 30 metrů, včetně následujících služeb a předmětů:
- Instalace celého nákružku z kuše. možné příslušenství
- kontrola kvality kuše
- instalace a seřízení rozsahu
- použití přípravků na péči

Technické údaje:
Nátah: 175 liber
Rychlost šípu : 340 fps (373 km / h)
Délka: 33,5-36 palců (85-91,5cm)
Šířka (natažená): 14 palců (35,5cm)
Šířka (uvolněná): 17 palců (43cm )
Hmotnost: 6,7 liber (3 kg)
Barva: černá nebo folio Camo 

Obsah balení:
1x Kuše reflexní X-BOW Blade - 175 liber
1x Scope WALTHER 4x32
3x Karbonové šípy 20 palců SPHERE
1x Toulec
1x Napínací pomůcka


Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží