volejte: 775 295 002

Nákupní košík0

PLCZSK

Kuše reflexní X-BOW FMA Alligator II - 80 lbs / 185 fps
Kód zboží: 5510
Buďte první Hodnocení
1430 Kč

Kuše reflexní X-BOW FMA Alligator II - 80 lbs / 185 fps X-BOW FMA Alligator II je kompaktní pistolová kuše, která v žádném případě není horší než její „velcí“ bratři, alespoň vizuálně. Alligator II, který je vybaven lištou Picatinny nahoře i dole, může být vybaven červenou tečkou a taktickou přední rukojetí s ochranou prstů. Kromě toho má dobře tvarovanou pistolovou rukojeť, integrovaný zadní a přední pohled a končetiny vyrobené z vysoce výkonného skleněného vlákna. Na rozdíl od svého předchůdce má nyní Alligator II také skutečnou opěrku ramen, která je dokonce délkově nastavitelná. Takto vybavený a koordinovaný X-BOW FMA Alligator vyvíjí působivou rychlost šípu až 185 fps (přibližně 203 km / h) z nátahu pouhých 80 liber. Jako speciální zvýraznění má X-BOW AFM Alligator II napínák, kterým lze tětivu bez problémů napnout. K tomu musí být opěrka ramen jednoduše odemčena a zatlačena dolů. Tětiva se odtáhne, natáhne a zacvakne na místo. Nyní jen zasuňte šíp a kuše je připravena ke střelbě. Technické údaje: Nátah: max. 80 liber Rychlost: 185 fps (203 km / h) Zdvih: 6 palců Délka: 22 palců (56 cm) Šířka: 16,5 palce (43 cm ) Hmotnost: 1050 g Barva: černá nebo olivová

BARVA :

Kuše reflexní X-BOW FMA Alligator II - 80 lbs / 185 fps

X-BOW FMA Alligator II je kompaktní pistolová kuše, která v žádném případě není horší než její „velcí“ bratři, alespoň vizuálně. Alligator II, který je vybaven lištou Picatinny nahoře i dole, může být vybaven červenou tečkou a taktickou přední rukojetí s ochranou prstů. Kromě toho má dobře tvarovanou pistolovou rukojeť, integrovaný zadní a přední pohled a končetiny vyrobené z vysoce výkonného skleněného vlákna. Na rozdíl od svého předchůdce má nyní Alligator II také skutečnou opěrku ramen, která je dokonce délkově nastavitelná. Takto vybavený a koordinovaný X-BOW FMA Alligator vyvíjí působivou rychlost šípu až 185 fps (přibližně 203 km / h) z nátahu pouhých 80 liber.
Jako speciální zvýraznění má X-BOW AFM Alligator II napínák, kterým lze tětivu bez problémů napnout. K tomu musí být opěrka ramen jednoduše odemčena a zatlačena dolů. Tětiva se odtáhne, natáhne a zacvakne na místo. Nyní jen zasuňte šíp a kuše je připravena ke střelbě.

Technické údaje:
Nátah: max. 80 liber
Rychlost: 185 fps (203 km / h)
Zdvih: 6 palců
Délka: 22 palců (56 cm)
Šířka: 16,5 palce (43 cm )
Hmotnost: 1050 g
Barva: černá nebo olivová

Obsah balení:
1x Kuše reflexní X-BOW FMA Alligator II - 80 lbs / 185 fps
3x hliníkové šípy

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží