volejte: 775 295 002

Nákupní košík0

PLCZSK

Luk reflexní CORE Gonexo - ILF - 66-70" - 16-40 lbs
Kód zboží: 5310
Buďte první Hodnocení
4940 Kč

Luk reflexní CORE Gonexo - ILF - 66-70" - 16-40 lbs CORE Gonexo střední kus je vyroben z hliníku a je klasickým středovým kusem ILF pro začátečníky i pokročilé. Je relativně lehký s pouhými 900 g a má vše, co byste očekávali od sportovního středového kusu. Patří sem úchyty a hledí, jakož i možnosti montáže stabilizátorů a Klickerverlängerung. Ramena jsou vyrobena z černého laminátu s jádrem z vysoce kvalitního javoru a makrového dřeva a nabízejí vše, co od ramen ILF očekáváte: dobrá stabilita, vynikající výkon. Ramena se připevňují pomocí mezinárodního systému kování ramen (ILF), který se jednoduše zasune do zámku ramen na středovém dílu a nešroubuje se. Tento jednoduchý, ale inovativní a standardizovaný systém umožňuje použití násuvných ramen různých výrobců a nezavazuje střelce k výrobci. Ramena tak lze snadno a rychle namontovat nebo nahradit jinými. Vlastnosti: Délka luku: 66 palců , 68 palců , 70 palců Ruky: Pravá ruka , levá ruka Nátah: 11-20 liber , 21-30 liber , 31-40 liber

DÉLKA LUKU:

RUKA:

BARVA :

Luk reflexní CORE Gonexo - ILF - 66-70" - 16-40 lbs

CORE Gonexo střední kus je vyroben z hliníku a je klasickým středovým kusem ILF pro začátečníky i pokročilé. Je relativně lehký s pouhými 900 g a má vše, co byste očekávali od sportovního středového kusu. Patří sem úchyty a hledí, jakož i možnosti montáže stabilizátorů a Klickerverlängerung.
Ramena jsou vyrobena z černého laminátu s jádrem z vysoce kvalitního javoru a makrového dřeva a nabízejí vše, co od ramen ILF očekáváte: dobrá stabilita, vynikající výkon. Ramena se připevňují pomocí mezinárodního systému kování ramen (ILF), který se jednoduše zasune do zámku ramen na středovém dílu a nešroubuje se. Tento jednoduchý, ale inovativní a standardizovaný systém umožňuje použití násuvných ramen různých výrobců a nezavazuje střelce k výrobci. Ramena tak lze snadno a rychle namontovat nebo nahradit jinými.

Vlastnosti:
Délka luku: 66 palců , 68 palců , 70 palců
Ruky: Pravá ruka , levá ruka
Nátah: 11-20 liber , 21-30 liber , 31-40 liber

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží