volejte: 775 295 002

Nákupní košík0

PLCZSK

Střed luku DECO Barebow Rhino - 25 palců - ILF
Kód zboží: 4470
Buďte první Hodnocení
6250 Kč

Středový bod | DECO Barebow Rhino - 25 palců - ILF

BARVA :

Středový bod | DECO Barebow Rhino - 25 palců - ILF

Speciálně navržený pro potřeby Blank lukostřelce se DECUT Barebow Rhino vrchol zajišťuje optimální rozložení hmotnosti pro maximální přesnost a stabilitu při střelbě. Vyrobený CNC obráběné hliníkové a eloxované v různých barvách, střední díl má nejen ergonomicky tvarovanou rukojetí a standardní zásuvky pro tlačítka, šipky odpočinek a stabilizátor, ale mají také další zásuvek pod Wurfarmaufnahmen které mohou být použity pro další klapky nebo podobně. Navíc DECINT Rhino má možnosti nastavení pro boční vyrovnání končetin.

Ale zvláštní věc, o Rhino vrchol jsou zapuštěné nádoby pro dodávaných přídavných závaží (50 g 1x a 2x 100 g). Ty mohou být zašroubovány pod držadlo ve střední části, aby se zlepšila rovnováha. Toto inovační řešení má tu výhodu, že dodatečné závaží nepřežijí a tím nezvětší průměr středového kusu.

Samotné končetiny jsou připevněny ke středovému dílu pomocí systému International Limb Fitting System (ILF). Končetiny se vkládají pouze do středního dílu Wurmarmaufnahmen a nejsou zašroubovány. Tato inovativní, standardizovaný systém umožňuje použití mnoha končetin od různých výrobců a neváže střelce na výrobce nebo výrobce středu.

K dispozici jako pravý nebo levý model.

Technické údaje:
Délka: 25 palců
Systém: ILF
Materiál: hliník (CNC frézován)

Barva (anodizovaná):
Černá, modrá, zlatá, tmavě šedá, červená nebo stříbrná

Rozsah dodávky:
Vrchol
Další závaží (1x 50g, 2x 100g)
nářadí

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží