volejte: 775 295 002

Nákupní košík0

PLCZSK

STRONGHOLD X40 - přenosný terč vyšší třídy - 40x40x32cm
Kód zboží: 5517
Buďte první Hodnocení
4810 Kč

STRONGHOLD X40 - přenosný terč vyšší třídy - 40x40x32cm Stronghold Targets X40 je dokonalým terčem pro luky i nejsilnější kuše. Kombinuje vysoce efektivní brzdný účinek s plynulým vytahováním šípů. Díky svému speciálnímu designu pronikají šípy do cíle pouze do čtvrtiny jejich délky. A to i při extrémních rychlostech střelby dnešních vysoce výkonných kuší na trhu. Vytažení je pak naprosto bez námahy. Podle výrobce vydrží vnitřní část Stronghold Targets X40 100 000 výstřelů. Toho se dosáhne miliony polyesterových vláken uvnitř X40, které jsou drženy pohromadě pomocí pěnových fólií na zadní, horní a boční straně terče. Přední část terče je vyrobena z robustních, vysoce odolných přírodních vláken. Na přední straně je také polyethylenová mřížka, která je držena na místě pomocí suchého zipu, který je všitý, a proto je odnímatelný. Samotný vnější povrch se skládá z extrémně odolné nylonové tkaniny v provedení RealTree Camo. Přes svůj vysoký výkon váží Stronghold X40 pouhých 8,7 kg a je extrémně kompaktní s rozměry 40x40x32cm (VxŠxH). Obzvláště praktický je robustní ramenní popruh, kterým můžete bez problémů přepravovat terč. Rozměry: Výška: 40cm Šířka: 40cm Hloubka: 32cm Hmotnost: 8,7kg

STRONGHOLD X40 - přenosný terč vyšší třídy - 40x40x32cm

Stronghold Targets X40 je dokonalým terčem pro luky i nejsilnější kuše. Kombinuje vysoce efektivní brzdný účinek s plynulým vytahováním šípů. Díky svému speciálnímu designu pronikají šípy do cíle pouze do čtvrtiny jejich délky. A to i při extrémních rychlostech střelby dnešních vysoce výkonných kuší na trhu. Vytažení je pak naprosto bez námahy.
Podle výrobce vydrží vnitřní část Stronghold Targets X40 100 000 výstřelů. Toho se dosáhne miliony polyesterových vláken uvnitř X40, které jsou drženy pohromadě pomocí pěnových fólií na zadní, horní a boční straně terče. Přední část terče je vyrobena z robustních, vysoce odolných přírodních vláken. Na přední straně je také polyethylenová mřížka, která je držena na místě pomocí suchého zipu, který je všitý, a proto je odnímatelný. Samotný vnější povrch se skládá z extrémně odolné nylonové tkaniny v provedení RealTree Camo.
Přes svůj vysoký výkon váží Stronghold X40 pouhých 8,7 kg a je extrémně kompaktní s rozměry 40x40x32cm (VxŠxH). Obzvláště praktický je robustní ramenní popruh, kterým můžete bez problémů přepravovat terč.

Rozměry:
Výška: 40cm
Šířka: 40cm
Hloubka: 32cm
Hmotnost: 8,7kg

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží