volejte: 775 295 002

Nákupní košík0

PLCZSK

Větrovka CZ 200 S Colour
Kód zboží: 2584
Buďte první Hodnocení
14990 Kč

Větrovka CZ 200 S Colour

Větrovka CZ 200 S Colour

 

Jde o všem dobře známou a velmi populární větrovku CZ 200 S Colour v ráži 4,5 mm. Nový dynamický design barevné pažby z vrstveného dřeva je určen pro všechny zájmové skupiny střelců. Tento model vychází z oblíbeného celopažbeného provedení a zachovává si všechny vynikající vlastnosti základních provedení. Pro zajištění většího komfortu střelby je vybaven optickým zaměřovačem 4x32 s možností dodatečné rektifikace vzdálenosti po nastřelení zbraně. Součástí balení jsou i napouštěcí adapter a vypouštěcí zařízení vzduchového kontejneru. Tyto zbraně, jejichž úsťová energie může být nastavena až na 16 J, se vyznačují vysokou přesností, rovnoměrnou rychlostí střel a minimálním zpětným rázem. Takové vlastnosti ocení jak zkušení střelci, tak střelci mladí a začínající.

 

Charakterisktické vlastnosti:

Řada pneumatických zbraní s předem stlačeným vzduchem - větrovek CZ 200 je výsledkem úzké spolupráce mezi Českou zbrojovkou a renomovaným anglickým výrobcem vzduchových zbraní Air Arms.
Tyto zbraně, zahrnující kompaktní závěrový systém s odnímatelným kontejnerem stlačeného vzduchu, se vyznačují přesností, konzistencí rychlosti střel a minimálním zpětným rázem. Tyto vlastnosti ocení především řada mladých a začínajících, střelců.
Základní provedení větrovky CZ 200 S se vyrábí v rážích 4,5 mm nebo 5,5 mm a kromě sportovních účelů může být použito také k hubení drobných škůdců (pokud je to dovoleno), jelikož úsťová energie střely může být nastavena až na 16 Joule.
Terčové provedení větrovky CZ 200 T se vyrábí v ráži 4,5 mm a je určeno pro tréninkovou i soutěžní střelbu základní úrovně. Konstrukce vzduchové zbraně vyhovuje pravidlům ISSF.

 

Parametre

Ráže (stoupání drážek) 4,5 mm (17,7")
Pažba laminátová
Funkce spoušťového mechanismu seřiditelná spoušť
Mířidla bez mířidel
Celková délka 907 mm
Délka hlavně 485 mm
Výška zbraně 185 mm
Šířka zbraně 55 mm
Hmotnost 2,9 kg
Hlaveň kovaná
Úsťová rychlost v1 240 m/s

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží