0 ks :
 x 
TENPOINT Flatline 460
TENPOINT Flatline 460_příslušenství

Kladková kuše TENPOINT Flatline 460- ACUslide, vč.dalekohled EVO-X Marksman

Email
Kladková kuše TENPOINT Flatline 460- ACUslide, vč.dalekohled EVO-X Marksman
77494 Kč
Popis

TENPOINT Flatline 460 - ACUslide - vč. Elitní dalekohled EVO-X Marksman

Flatline 460 od TENPOINT - nejrychlejší kompaktní kuše vůbec, řada Flatline je navržena pro střelce, kteří chtějí co nejmenší kuše pro maximální manévrovatelnost, ale nejsou ochotni obětovat rychlost nebo přesnost velikosti. Flatline 460 střílí rychlostí blesku 460 stop za sekundu a poskytuje bezkonkurenční přesnost na velké vzdálenosti.
Flatline 460 maximalizuje přesnost a odolnost s novými výztuhami dalekohledu a delší rybinou, která zvyšuje pevnost o 80 procent. Tato kombinace poskytuje puškohledu pevný základ, který zajišťuje přesnost na velký dosah a „neprůstřelnou“ odolnost v terénu. Nová, delší rybina umožňuje více úprav dalekohledu, možnosti těžšího dalekohledu a poskytuje pevnost kolejnice po celé délce bez přidané hmotnosti.

EVO-X Marksman Elite Riflescope
Nejjasnější a nejpřesnější puškohled s proměnnou rychlostí. Je vybaven proměnnou rychlostí a nastavením kompenzace pádu šípu pro střelbu z kuší mezi 300 a 550 FPS.

Platforma se zpětným tahem
Flatline 460 se vyznačuje dokonale vyváženou platformou se zpětným tahem, která je bezkonkurenční ve své schopnosti generovat rychlost a sílu, a je vybavena dvoustupňovou spouští S1 s nulovým zpětným rázem, která poskytuje konzistentně ostrý tah spouště 3,5 libry.

Systém natahování a vytahování ACUslide
Nejen, že lze Flatline natahovat, ale také bezpečně odtahovat – to je to, co odlišuje TenPoint od ostatních kuší na trhu. Zatímco ostatní kuše na trhu lze napnout, patentovaný ACUslide Flatline 460 zabraňuje ztrátě kontroly během natahování, což má za následek zranění nebo nákladné poškození luku. Pokud ruka náhodou sklouzne z rukojeti, rukojeť zůstane na svém místě.

Vlastnosti:

 • Nové výztuhy dalekohledu: 80% nárůst pevnosti – pro skálopevnou základnu optiky, zajišťující vysokou přesnost a „neprůstřelnou“ odolnost v terénu
 • Systém ACUslide: Zajišťuje tiché natažení a bezpečné vypuštění kohoutku.
 • Konstrukce s reverzním nátahem: generuje větší rychlost s menší nátahovou silou pro hladší střelu a poskytuje vynikající vyvážení pro větší přesnost
 • Sentry - věšák na mašli: flexibilní možnost uložení
 • Spoušť S1: 2-stupňová konstrukce s nulovým tečením se systémem rolovacího zámku, který nastavuje standard pro přesnost
 • EVO-X Marksman Elite: Nabízí variabilní rychlost a nastavení kompenzace pádu šípu pro střelbu z kuší mezi 300 a 550 FPS.

Technické údaje:
Délka: 26,5 palce (přibližně 67,31 cm)
Šířka (natažená): 7,5 palce (přibližně 19,05 cm)
Zdvih: 13,5 palce
Hmotnost nátahu: 300 lbs
Hmotnost: 7,5 lbs (přibližně 3,4 kg)
Rychlost: 460 fps
Kinetická energie: 188 fp ke

Rozsah dodávky:
1x kuše Flatline 460
1x EVO-X Marksman Elite Scope
1x napínací a uvolňovací systém ACUslide
6x EVO-X CenterPunch 16 palcové uhlíkové šrouby
1x luk Sentry
1x montážní toulec
1x vodováha

Prodejce

Roman Schneider

 • Na Pěčonce 2/2162, 710 00 Ostrava
 • +420 775 295 002
 • obchod@epuskohled.cz

Přihlašovací formulář

Zaregistrujte se a získejte výhody

Zaregistrujte si účet ještě dnes a získejte skvělé nabídky a přizpůsobené produkty pouze pro vás.

 • Zabezpečený registrační formulář
 • Data můžete kdykoli aktualizovat
 • Snadné objednávání produktů