0 ks :
 x 
Kuše kladková TENPOINT TRX 515
Kuše kladková TENPOINT TRX 515_objektiv

Kuše kladková TENPOINT TRX 515

Email
Kuše kladková TENPOINT TRX 515
101351 Kč
BARVA :
Popis

TENPOINT TRX 515 - ACUslide AXX - včetně zaměřovače EVO-X Marksman Elite Scope
Kuše TENPOINT TRX 515 - při délce pouhých 29 palců a šířce 6 palců střílí rychlostí 515 FPS, což z ní činí nejrychlejší, nejpřesnější a technologicky nejvyspělejší kuši. 41 % lehčí a 2x tužší než tradiční stoupačky, konstrukce dvojitých stoupaček snižuje hmotnost kuše o 1 kg a vede k bezkonkurenční přesnosti. Díky novému systému ACUslide MAXX, včetně systému automatického brzdění převodů, je natahování a odjišťování bezpečnější než kdykoli předtím. Při natahování nebo odjišťování kuše dáte ruku pryč a rukojeť se zastaví v dané poloze.

Puškohled EVO-X Marksman Elite
Nejjasnější a nejpřesnější puškohled s proměnlivou rychlostí. Je vybaven variabilní rychlostí a nastavením kompenzace poklesu šípu pro kuše střílející v rozmezí 300 až 550 FPS.
Platforma pro zpětné natahování
Model TRX 515 je vybaven dokonale vyváženou platformou reverzního nátahu, která je bezkonkurenční ve své schopnosti generovat rychlost a výkon, a novou, ručně vyráběnou spouštíTriggerTech s patentovanou technologií nulového skluzu pro čistý a ostrý pocit "rozbití jako sklo", který zlepšuje přesnost a preciznost.

Systém odjišťování a uvolňování ACUslide MAXX
Systém ACUslide MAXX - Silnější, plynulejší a snadněji použitelný systém ACUslide MAXX je vybaven systémem automatického brzdění převodovky. Když při navíjení nebo odvíjení dáte ruku pryč, rukojeť se zastaví v dané poloze.

Charakteristika:
Systém ACUslide MAXX: zajišťuje tiché zavírání a bezpečné odjištění včetně systému automatického brzdění.
ACI-Lock Scope Bridge: Nová lišta ACU-lock pro upevnění zaměřovače je 25krát pevnější než běžné lišty a poskytuje dokonalý základ pro stabilitu zaměřovače. Dvojitě montovaná, po celé délce obráběná hliníková lišta umožňuje větší možnosti nastavení zaměřovače, těžší varianty zaměřovače a poskytuje maximální odolnost v terénu.
Konstrukce s obráceným tahem: vytváří větší rychlost při menší hmotnosti při tažení pro hladší výstřel a poskytuje vynikající vyvážení pro větší přesnost.
TriggerTech - nová, ručně vyrobená spoušť využívá patentovanou technologii nulového skřípání pro čistý a ostrý pocit "rozbití jako sklo", což zlepšuje přesnost a preciznost.
Systém Guide-Lock Arrow Rest - Závěr spočívá ve dvou odpružených kuličkových ložiscích a je bezpečně držen na místě pomocí horního záchytného kartáčku, který zajišťuje odolnost, dlouhou životnost a maximální přesnost na jakoukoli vzdálenost.
Palcová pojistka typu AR - Oboustranná palcová pojistka je umístěna přímo nad střílející rukou a lze ji snadno aktivovat a deaktivovat palcem. Díky tomu můžete mít obě ruce na kuši a oči na cíli.
Puškohled EVO-X Marksman Elite: Má variabilní nastavení rychlosti a kompenzace pádu šípu pro kuše střílející v rozmezí 300 až 550 FPS.

Technické údaje:
Délka: 29 palců (cca 73,66 cm)
Šířka (v záběru): 6 palců (cca 15,24 cm)
Zdvihový výkon: (16 palců)
Hmotnost nátahu: 300 liber
Hmotnost: 7,2 liber (přibližně 3,26 kg)
Rychlost: 515 fps

Rozsah dodávky:
Součástí dodávky je 1x kuše TRX 515
1x zaměřovač EVO-X Marksman Elite Scope
1x systém natahování a spouštění ACUslide MAXX
3x Center Punch HPX 20" karbonový šroub
1x spoušť TriggerTech
1x montážní toulec

Prodejce

Roman Schneider

  • Na Pěčonce 2/2162, 710 00 Ostrava
  • +420 775 295 002
  • obchod@epuskohled.cz

Přihlašovací formulář

Zaregistrujte se a získejte výhody

Zaregistrujte si účet ještě dnes a získejte skvělé nabídky a přizpůsobené produkty pouze pro vás.

  • Zabezpečený registrační formulář
  • Data můžete kdykoli aktualizovat
  • Snadné objednávání produktů