0 ks :
 x 

45 denní lhůta na vrácení zboží 

Nabízíme Všem našim zákazníkům jako bonus nákupy bez starostí!

Pro které zboží tato 45 denní lhůta platí ?
45 denní lhůta pro vrácení , platí pro všechno naše prodávané zboží Jelikož většina nákupu se uskutečňuje pomocí internetu , rozumíme , že u tak specifického zboží jakou jsou např., luky a kuše a jejich příslušenství , není v silách našich zákazníků si věc osahat ,nebo přijet k nám do naší prodejny , si zboží vyzkoušet jesti opravdu sedí v ruce atp., proto nabízíme na všechno naše zboží možnost vráceni do 45 dní!

Může být zboží použité?
V zásadě je to v naprostém pořádku , že si v klidu domova zboží prohlédnete , tzv. osaháte , vyzkoušíte jestli padne do ruky toto je zcela vpořádku a takovéto zboží můžete vrátit ve 45 denní lhůtě a my Vám ihned vrátíme peníze, vrátit jej můžete jak osobně nebo na naší prodejně na ul. Macharova 9, Ostrava.

Jak vrátit zboží ve 45 denní lhůtě?
Osobně na naší prodejně ul. Macharova 9 , Ostrava nebo nejlépe kurýrní společností DPD. Při vrácení zboží není žádný problém , zašlete nebo doneste nám je v původním obalu , s veškerým příslušenstvím , tak jak jsme jej zaslali my Vám. Přejeme našim zákazníkům spokojené nákupy u nás.
Kontak CZ tel. +420 775 295 002

Prodejce

Roman Schneider

  • Na Pěčonce 2/2162, 710 00 Ostrava
  • +420 775 295 002
  • obchod@epuskohled.cz

Přihlašovací formulář

Zaregistrujte se a získejte výhody

Zaregistrujte si účet ještě dnes a získejte skvělé nabídky a přizpůsobené produkty pouze pro vás.

  • Zabezpečený registrační formulář
  • Data můžete kdykoli aktualizovat
  • Snadné objednávání produktů